E-Ticaret Paketleri

Paketler
Temel Özellikler
Paket ücretleri yıllık değil, tek seferliktir ve yenileme ücreti yoktur. E-Ticaret sitesi belirli bir süre için değil, tamamen size ait olur.
Alan adı ve sunucu temin etmiyoruz. Temin edilen alan adı ve sunucu için site kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Pazaryeri, kargo, muhasebe entegrasyonlarını sağlayıp temin etmiyoruz. Temin edilen entegrasyonların kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Standart Paket
9300 ₺
(KDV Dahil)
Premium Paket
18600 ₺
(KDV Dahil)
Temel Özellikler
Pazarlama
Gelişmiş SEO Altyapısı
Ürün başlıkları, ürün açıklaması otomatik SEO alanlarına uyumludur, otomatik olarak ürünlerinize göre SEO kendiliğinden olur. Site geneli SEO çalışması ise ekibimizce yapılır.
Sosyal Medya Paylaşım
Ürün sayfalarında, Facebook, Twitter, WhatsApp gibi platformların paylaşım butonları bulunarak kullanıcıların ürünleri paylaşarak etkileşim alınması sağlanır.
E-Bülten Abonelik Sistemi
E-Bülten sistemi ile e-posta hesapları ile üye olan müşterilinize indirim, kampanyalar hakkında bilgilendirici mailleri topluca gönderebilirsiniz.
İndirim/Hediye Kuponları
İndirim/Hediye kuponu sistemi ile istediğiniz kategori, fiyat ve tarihe göre sınırlar belirleyip kupon oluşturabilir, yapılan alışverişlerin devamlılığını sağlayabilirsiniz.
Canlı Destek Sistemi
Canlı destek sistemi ile anlık müşterileriniz ile iletişime geçebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi verebilir, alışveriş seçenekleri konusunda da bilgilendirerek yardımcı olabilirsiniz.
Google Merchant Center
Google alışveriş sekmesine ürünleriniz entegre edilerek ürünlerinizin bu sekme üzerinden geniş kitlelere ulaşması sağlanır.
Gönderim
Gönderim Seçenekleri
Sabit gönderim ücreti, ücretsiz gönderim, kargo ücreti belirlediğiniz rakamlar ile kolayca ayarlanır.
Kargo Takip
Sipariş sayfasına kargo takip numarası girilerek otomatik olarak müşteri sayfasında kargo durumu güncellenir ve kargo takip linki otomatik olarak çıkar.
E-Posta Bildirimleri
Üyelik, sipariş, sipariş iptali gibi tüm e-posta bildirimleri hem size hem de müşterinize otomatik olarak anlık iletilir.
İçerik Yönetimi
Sınırsız Kategori Ekleme
Sınırsız sayıda ürün kategorisi ekleyebilirsiniz. Fazla olan kategoriler isteğinize göre menülerde panel veya buton ile gizlenerek daha pratik olabilir.
Sınırsız Marka Ekleme
Sınırsız sayıda marka ekleyebilirsiniz. Markaların listesi, logo veya yazı şeklinde markalar sayfanızda, mağaza sayfanızda filtre olarak veya anasayfada slider olarak gözükebilecek.
Sınırsız Varyasyonlu Ürün Ekleme
Sınırsız varyasyon ekleyerek ürün oluşturabilirsiniz. Varyasyon için herhangi bir limit yoktur.
Sınırsız Seçenek Ekleme
Sınırsız ürün seçeneği, beden, renk, numara vb. gibi nitelikler ile ürün seçenekleri oluşturabilirsiniz. Bu oluşturulan niteliklere göre ürünler filtrenebilinecektir.
Kurumsal Sayfalar
Tarafımızca hazırlanacak olan iletişim, hakkımızda gibi kurumsal sayfalar ile firmanız hakkında müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Bilgileri istediğiniz gibi de düzenleyebilirsiniz.
İletişim, Havale/EFT Bildirim Formları
İletişim formu ile form ile e-posta üzerinden anlık bildirim ile müşterileriniz ileti gönderebilecek. Ayrıca havale/EFT ödemesi gerçekleştirince de bildirim formu üzerinden anlık size ödeme durumunu bildirebilecekler.
Hazır Blok Sistemi
Tarafımızca hazırlanan hazır blocklar ile tasarım içine gömülü, link, yazıları, sayfaları kolayca istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Banner /Slider Yönetimi
Hazır blok ve slider sistemi içinde bulunan resimleri rahatça değiştirip eklemeler yapabilir ve yönlendirmek için görselleri ürünleriniz veya kategorilerinize linklendirebilirsiniz.
Site İçi Detaylı Arama
Marka, kategori, ürün başlığı, ürün açıklaması gibi anahtar kelimelere göre gelişmiş ürün arama seçenekleri.
Ürünler ve Mağaza
Ürün Görselleri
Ürün kartı üzerine gelince ikinci görseli gösterme özelliği, ürün görseline yakınlaştırma, ürün görselini galeride açma ve yatay dikey dokunmatik galeriler, ızgara sistemi ile ürün görselleriniz sergilenir.
Öne Çıkan, Çok Satan, İndirimli, Yeni Ürünler Modülü
En çok satan ürünlerden en az satan ürünlere, yeni eklenen ürünlerden eski ürünlere doğru, sadece indirimli ürünlerin bulunduğu, en beğenilen ürünlerin bulunduğu menü sekmeleri ve sayfalar eklenir.
Favori Ürün Sistemi
Favori ürün sistemi ile müşterileriniz sevdiği ürünleri bir sonraki alışverişlerinde satın almak için ekler ve listeler.
Ürün Yorumları
İsteğinize göre sadece üyeler veya herkes yorum yapabilir. Siz de yorumların altına firma adına yorum yapabilirsiniz ve yorumları cevaplayabilirsiniz.
Gelişmiş Ürün Filtreleme
Ürünlerin niteliğine, alınan yorumlara, puanlara, fiyata göre gelişmiş filtre seçenekleri tüm kategorilerde otormatik olarak bulunur.
Ürün Kişiselleştirme
Ürünler üzerine müşteriler tarafından yazı, resim eklenebilinerek ürünler kişiselleştirilebilinir.
Ürün Karşılaştırma
Ürün karşılaştırma sistemi ile müşterileriniz ürünlerin yan yana gelen ürünlerin özelliklerini, durumunu, fiyatını karşılaştırabilir.
Ödeme Sistemleri
Sanal POS ile Ödeme Sistemi
Ülkemizde en çok kullanım oranına sahip, güvenilir sanal pos sistemlerini entegre ediyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde tarafınızca temin edilen ödeme entegrasyonlarının da kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Banka Havalesi/EFT ile Ödeme Sistemi
Banka havalesi/EFT sistemi ile müşterileriniz alışverişlerini yapabilir. Ödeme ekranında ve sitenizin en altında bulunan banka hesap bilgilerinize göre ödemeyi gerçekleştirip bildirim formu ile size iletebilirler veya İyzico havale/EFT sistemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kapıda Ödeme Sistemi
Kapıda ödeme sistemi ile ödeme alabilir, ödeme için ek ücret belirleyebilirsiniz.