Kurumsal Web Danışmanlığı

Kurumsal Web Danışmanlık Hizmeti
Firmaların, marka değerini arttırması ve geniş kitlelere istikrarlı şekilde ulaşabilmesi için; güncel tasarıma ve içeriğe sahip, düzenli SEO çalışması yapılan, sürekli geliştirilen, bakımı sağlanan bir web sitesine ihtiyacı vardır.
Web sitesi yönetmek ve geliştirmek uzmanlık isteyen bir alandır. Firmaların marka değerini arttırıp müşterileriyle sürekli etkileşim halinde olmasını sağlamak için çok büyük öneme sahiptir.
Böylesine uzmanlık gerektiren bir alan için ekip kurup, personel eğitmek yerine, profesyonel bir firmayla çalışmak hem verim hem de maliyet avantajı sağlar.
Web site içeriklerinin güncellenmesi, arama motorlarının değişen algoritmasına göre SEO çalışması yapılması, yedeklenmesi, kurumsal e-posta yönetimi, aylık site analiz raporu, Google Adwords yönetimi, alan adı/hosting yönetimi ve gelişen teknolojiye uygun tasarım güncellemeleri profesyonel ekibimizle sunduğumuz web danışmanlık hizmetinin birer parçasıdır.
Profesyonel ekibimiz ile orta ve büyük ölçekteki firmaların web sitelerini yönetip geliştirerek çözümler üretiyoruz.
Web Danışmanlık Hizmetini Hangi Firmalar Almalı?
Profesyonel web sitesi yönetimi ve gelişimine ihtiyaç duyup marka değerini arttırmak, geniş kitlelere en iyi şekilde ulaşmak isteyen firmalar için uygundur.
Web Danışmanlığı ile Neler Kazanacaksınız?
Web Danışmanlığı almanın en büyük avantajı, web sitenizin profesyonel bir ekip tarafından doğru stratejilerle yönetilmesidir.
Profesyonel ekip tarafından yönetilen web sitesi sayesinde firmanızın kurumsal kimliği tamamlanacak ve sektörünüzde öncü markalardan biri haline geleceksiniz.
Ayrıca uygulanacak düzenli SEO çalışması, sitenizin trafiğini arttırarak iş hacminizin büyümesini sağlayacaktır.

Hizmet Aşamaları

Tasarım Güncellemeleri
Web siteniz, firmanızın ihtiyaçlarına göre son teknolojiye uygun olarak tasarlanır. Ama zamanla firmanızın faaliyetlerinin genişlemesi ya da teknolojik gelişmeler nedeniyle web sitesinde tasarım değişikliği ihtiyacı duyulur. En güncel web tasarım trendleri, kurumsal kimliğinize uygun olacak şekilde tasarım güncellemeleri düzenli olarak yapılır.
SEO Çalışması
Arama motorları belirli periyotlarla algoritmalarında değişikliklerde bulunurlar. Yapılan değişikler sürekli takip ediyor ve web siteniz buna uygun olarak optimize ediyoruz.
İçerik Güncellemeleri
Web sitesinde yer alan içerikler belirli periyotlarla güncelliyoruz. Bu güncellemelerle hem müşterileriniz sunduğunuz ürün ve hizmetlerden haberdar olur, hem de arama motorları sitenizin güncel olmasından dolayı daha üst sıralarda gösterir.
Google Ads Yönetimi
Google Ads dünyanın en büyük arama motoru olan Google'ın tıklama başına maliyet sistemiyle çalışan hizmetidir. Fakat Google Ads çalışması sadece maliyet odaklı değil aynı zamanda anahtar kelimeler ve site düzeni ile yapılır. Web siteniz bu kriterlere göre kalite puanı sıralamasına sokularak ön sıralara çıkartılır.
Yedekleme
Web siteleri için yedeklerinin alınması hayati önem taşır. Sunucu sebebiyle yaşanan sorunlar veya internet korsanları tarafından gerçekleştirilen saldırılar web sitenizi kullanılmaz duruma getirebilir. Bu tip sorunların yaşanma ihtimaline karşı düzenli olarak web sitenizin yedeklenmesi yapıyoruz ve kriz anında müdahale ederek yaşanabilecek sorunları en kısa zamanda çözüyoruz.
Kurumsal E-Posta Yönetimi
Firmanıza ait web sitesinin kurulumuyla beraber sahip olduğunuz kurumsal e-posta adresi ile ilgili yeni kayıt açma, kayıt kapama, POP3 ve IMAP kurulum bilgileri sağlama hizmetleridir.
Raporlama
E-Ticaret sitenize ait raporların tutulması, gelecekte hangi stratejilerle satış yapmanız gerektiğine dair bilgi edinmenizi sağlar. Biz de e-ticaret danışmanlığı hizmetimizle sitenizin hangi ülkeden, hangi şehirden veya hangi tarihlerde yoğun trafik aldığı konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.