E-Ticaret Özellikleri

Tasarım
SEO
Yönetim
Ürünler
Dijital Pazarlama
Ödeme Sistemi
Entegrasyonlar
Teknik Destek ve Eğitim
Tasarım
Mobil Uyumlu Özel Tasarım
Gelişmiş çatılar e-ticaret sitenizi oluşturup, farklı ekran boyutları, kullanıcı deneyimleri, dijital pazarlama stratejileri, sektöre ve markanıza özel tasarım oluşturuyoruz. Kişisel isteklere göre tasarım yapmıyoruz.
SEO
İleri Düzey Arama Motorları Optimizasyonu
Arama motorları optimizasyonunu (SEO) gelişmiş standartlara göre yaparak, satış hacminizin artmasını sağlıyoruz. Site trafiği anlık takip edebilmenizi sağlıyoruz.
Ürünler
Gelişmiş Ürün, Kategori ve Marka Yönetimi
Ürünler, gelişmiş ürün düzenleme sayfasından düzenlenebilir ve detaylı açıklama, görsel ve videolar ile ürün sayfası zenginleştirilebilir. Basit, varyasyonlu, grup ürün şeklinde ürünler müşterilere sunulabilinir. Oluşturulan ürünler, bağlı olduğu marka ve kategori ağacında yerini alır. Gelişmiş akıllı filtre ve arama seçenekleri ile de rahatlıkla kullanıcılar tarafından kolaylıkla bulunabilinir. Karşılaştırma modülü ile ürünler ve özellikleri kullanıcılar tarafından karşılaştırılabilir. Favoriler modülü ile ise kullanıcılar almayı düşündüğü ürünleri listeye eklenerek sonraki alışverişlerde ürünü rahatça satın alma olanağına sahip olur.
Yönetim
Kolay ve Gelişmiş E-Ticaret Yönetim Paneli
Kullanılan gelişmiş e-ticaret altyapısı sayesinde gelişmiş yönetim paneline de sahip oluyorsunuz. Bu panelden siparişler, ürün stok bilgileri ve satış istatistiklerine kolayca ulaşılabilme imkanı sağlanır. Sipariş durumunun mail yoluyla iletilmesi, sipariş durumunu yönetilmesi gibi işlemler kolayca gerçekleştirilirken, ürün banner tasarımları da bu panelden güncellenebilir.
Dijital Pazarlama
Gelişmiş Pazarlama Yöntemleri
E-Ticaret sitenizin tanıtımında yardımcı olacak e-bülten aboneliği, canlı destek, puan sistemi, kupon ve hediye çeki sistemi, Google merchant center, Google ADS, InstaShop gibi dijital pazarlama araçları ile satış hacmini arttırma imkanı.
Ödeme Sistemleri
Güvenli Ödeme Sistemleri
Ülkemizde en çok kullanım oranına sahip, güvenilir sanal pos sistemlerini entegre ediyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde tarafınızca temin edilen ödeme entegrasyonlarının da kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Banka havalesi, kapıda ödeme ile de ödeme seçenekleri indirim veya ek ücretlendirme ile müşterilerinize sunulabilinir.
Entegrasyonlar
Entegrasyon Kurulumları
Pazar yerleri, kargo, fatura, sanal pos harici diğer ödeme sistemlerinin entegrasyonunu biz sağlamıyoruz. Fakat dışarıdan aldığınız entegrasyonun kurulumunu yapıyoruz.
Teknik Destek ve Eğitim
Kesintisiz, Ücretsiz Teknik Destek ve Eğitim
Oluşabilecek her türlü soruna karşı 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Site yönetimi hakkında gerekli eğitimleri sağlıyoruz.