E-Ticaret Danışmanlığı

E Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret dünyası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu dünyada firmanızın rakipleri arasında kaybolmasını istemiyorsanız, doğru stratejilerle ve profesyonel kişilerle çalışmak mecburiyetindesiniz.
Bu tip siteleri yönetmek satıcılar için çok zorlayıcı süreçtir. E-Ticaret sitesine düzenli SEO çalışması yapılması, güncellenmesi, güvenliğinin sağlanması, ürün girişinin yapılması, bakımı ve Google Ads üzerinden tanıtımı yapılması gerekmektedir. İşte saydığımız bu işlemler e-ticaret danışmanlığı hizmetimizin birer parçasıdır.
E-Ticaret Danışmanlığı Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir?
Yukarıdaki işlemlerin hepsi, ileri düzeyde teknik bilgi gerektiren işlemlerdir. Firmaların bu işlemleri yerine getirmeleri için personel çalıştırıp, onun eğitimini sağlaması hem maddi hem de zaman açısından yük olmaktadır.
E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimizi aldığınız takdirde; sürekli gelişen teknolojiyi ve arama motorlarının değişen algoritmasını takip ederek sitenizi geliştiren, geniş kitlelere ulaştıracak, alanında profesyonel ekibimiz doğru stratejilerle e-ticaret sitenizi yönetecektir.

Hizmet Aşamaları

Tasarım Güncellemeleri
Zamanla e-ticaret sitenizde, firmanızın ihtiyaçlarının değişmesi ve gelişen teknolojiye uyum sağlamak adına değişiklikler yapmak gerekebilir. Bu noktada en güncel tasarım trendlerine uygun güncellemeleri ve gelişmiş özellikleri e-ticaret sitenize uyguluyoruz.
SEO Çalışması
Arama motorları belirli periyotlarla algoritmalarında değişikliklerde bulunurlar. Yapılan değişikler sürekli takip ediyor ve e-ticaret sitenizi buna uygun olarak optimize ediyoruz.
İçerik Güncellemeleri
E-Ticaret sitenize ürün ekleme konusunda firmalar çoğu zaman hata yapabiliyorlar. Ürünün görsellerinin hatalı sıralanması, bilgilerin uyumsuz bir şekilde girilmesi ve en önemlisi de bu sayfada olan SEO hataları e-ticaret dünyasında hedeflenen yerlere gelememeye neden oluyor. Bu yüzden profesyonel ekibimizle ürün girişini ve diğer içerik güncellemelerini detaylı SEO çalışması ile gerçekleştiriyoruz.
Google Ads Yönetimi
Google Ads dünyanın en büyük arama motoru olan Google'ın tıklama başına maliyet sistemiyle çalışan hizmetidir. Fakat Google Ads çalışması sadece maliyet odaklı değil aynı zamanda anahtar kelimeler ve site düzeni ile yapılır. E-Ticaret siteniz bu kriterlere göre kalite puanı sıralamasına sokularak ön sıralara çıkartılır.
Güvenlik
E-Ticaret sitelerinde güvenliğin sağlanması büyük önem taşır. Ödeme bilgileri ve kullanıcı bilgilerinin üçüncü taraflara geçmesi, hem maddi hem de firmanızın bu dünyadaki itibarını zedeleyebilir. E-ticaret sitenizi gelebilecek tüm tehlikelerden koruyoruz.
Bakım ve Yedekleme
E-Ticaret siteleri dinamik web sitesi olduğundan dolayı, sunucu veya internet altyapısından dolayı zaman zaman teknik sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden, e-ticaret sitenizin barındırıldığı sunucunun sürekli olarak takibi, site yedeklemesi yapıyor ve gerçekleşebilecek sorunlara anında müdahale ediyoruz.
Kurumsal E-Posta Yönetimi
Firmanıza ait e-ticaret sitenizin kurulumuyla beraber sahip olduğunuz kurumsal e-posta adresiyle ile ilgili yeni kayıt açma, kayıt kapama, POP3 e IMAP kurulum bilgilerini sağlama hizmetimizdir.
Raporlama
E-Ticaret sitenize ait raporların tutulması, gelecekte hangi stratejilerle satış yapmanız gerektiğine dair bilgi edinmenizi sağlar. Biz de e-ticaret danışmanlığı hizmetimizle sitenizin hangi ülkeden, hangi şehirden veya hangi tarihlerde yoğun trafik aldığı konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.