E-Ticaret Altyapıları

Altyapılar
Nasıl Hazırlıyoruz?
E-Ticaret
Firmaların, ürünlerini ülke içinde veya uluslararası ortamda rahatlıkla satabilmesi için e-ticaret çözümlerimiz tam size göre. Güncel teknolojilere sahip tasarıma, sanal pos ve alternatif ödeme seçeneklerine göre firmanızın e-ticaret sitesini oluşturuyoruz.
Neden E-Ticaret Sitesi?
Firmanızın gelirlerini arttırmanın en kolay yollarından biri 7/24 açık bir internet mağazasını oluşturmaktır. Böylece sınır tanımadan, günün her vaktinde satış yapabilirsiniz. Ayrıca, e-ticaret sitesi sayesinde kolaylıkla stok takibi yapılabilir ve zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.
E-Ticaret Sitesi Avantajları
Sosyal Medya Üzerinden Yapılacak Gönderi, Reklamlar ve Uygulama Marketleri ile Satış Hacmini Arttırma İmkanı.
Markanıza Güven ve Prestij Katar.
Arama Motoru Optimizasyonu İle Hedeflenen Geniş Kitlelere Ulaştırarak Satış Hacmini Arttırır.
Arama Motoru Reklamları ile Satışları Arttırma İmkanı Sağlar.
Hangi E-Ticaret Altyapısı Tercih Edilmeli?
İşletmeniz için En Uygun, Güçlü E-Ticaret Yapılari ile E-Ticaret Sitenizi Hazırlıyoruz
Shopify
Dünyanın en güçlü ve gelişmiş e-ticaret altyapısına sahip platformdur. Büyük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur. Dünya çapında bulunan e-ticaret sitelerinin %18'i Shopify ile kurulmuştur. Yüksek güvenlik, eksiksiz müşteri desteği, hızlı sunucuları ve geniş e-ticaret özellikleri sebebi ile büyük ve orta ölçekli işletmeler tarafından tercih edilmektedir.
Alan adı ve sunucu dahildir. Temin edilmesine gerek yoktur.
Alan adı Shopify üzerinden temin edilebilir, e-ticaret sitesi shopify sunucularında barındırılır.

Shopify app store ile üçüncü taraf pek çok yazılımın entegre olabilme imkanı vardır. Bunlar çakışmaya ve ağırlaşmaya sebep olabilir.
Özelleştirilmiş yazılım ve optimizasyon ile e-ticaret sitenizi hafif ve hızlı yapıda oluşturuyoruz.

Ücretlidir.
Çeşitli paketler üzerinden aylık ücrete tabidir.

Shopify tarafından kesintisiz teknik destek.
Sunucu tarafından yaşanabilecek ve sitenizi etkileyebilecek her türlü soruna karşı Shopify tarafından kesintisiz destek imkanı.
WooCommerce
Dünyanın en büyük içerik yönetim sistemi olan WordPress için geliştirilmiş e-ticaret altyapısıdır. Dünyada aktif bulunan e-ticaret sitelerinin yaklaşık %30'u WooCommerce yapısı ile oluşturulmuştur. Esnek yapısı ve sürekli gelişmesi sebebi ile büyük, orta ve küçük işletmeler tarafından tercih edilmektedir.
Alan adı ve sunucu dahil değildir. Temin edilmesi gerekir.
Alan adı ve sunucu temin etmiyoruz. Temin edilen sunucuya kurulumu gerçekleştiriyoruz.

WordPress dinamiklerini kullanır. Üçüncü taraf pek çok ek yazılımın entegre edilmesine uygundur. Fakat bunlar karışık, kirli kod yapısına yol açarak veya işlem gücü tüketerek siteyi ağırlaştırıp fonksiyonlarını bozabilir.
Özelleştirilmiş yazılım ve optimizasyon ile e-ticaret sitenizi hafif ve hızlı yapıda oluşturuyoruz.

Kullanımı ömür boyu ücretsizdir.
Aylık, Yıllık Ücret Ödeme Yapılmasına Gerek Yoktur.
Anka Tasarım tarafından kesintisiz destek.
Yaşanabilecek tüm sorunlara karşı kesintisiz destek imkanı.
E-Ticaret Sitenizi Nasıl Hazırlıyoruz?
Tasarım
Gelişmiş çatılar e-ticaret sitenizi oluşturup, ekran boyutları, kullanıcı deneyimleri, dijital pazarlama stratejileri, sektöre ve markanıza özel tasarım oluşturuyoruz. Kişisel isteklere göre tasarım yapmıyoruz.
SEO
Arama motorları optimizasyonunu (SEO) gelişmiş standartlara göre yaparak, satış hacminizin artmasını sağlıyoruz. Site trafiği anlık takip edebilmenizi sağlıyoruz.
Gelişmiş Özellikler
Özelleştirilmiş fonksiyonlar ile gelişmiş e-ticaret ve web özelliklerine sahip olacak şekilde hazırlayıp, e-ticaret sitenizi hafif ve hızlı yapıda oluşturuyoruz.
Gelişmiş Altyapılar
E-Ticaret sitenizi, dünyanın en çok tercih edilen altyapıları üzerine kuruyoruz. Oldukça gelişmiş, sürekli gelişen yapıya sahip altyapılar sayesinde uzun kullanımlarda sorun yaşamadan, satışlarınızın en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.
Alan Adı / Sunucu
Alan adı ve sunucu temin etmiyoruz. Sizin temin ettiğiniz alan adı ve sunucuya site kurulumunuzu biz gerçekleştiriyoruz. Alan adı ve sunucu ile ilgili tüm konular sorumluluğumuza dahil değildir.
Güvenlik
Güvenlik açıkları sunucu kaynaklıdır. Fakat riski minimuma indirmek için özel fonksiyonlar ile standart tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.
Ödeme Yöntemleri
Ülkemizde en çok kullanım oranına sahip, güvenilir sanal pos sistemlerini entegre ediyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde tarafınızca temin edilen ödeme entegrasyonlarının da kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Entegrasyonlar
Pazar yerleri, kargo, fatura, sanal pos harici diğer ödeme sistemlerinin entegrasyonunu biz sağlamıyoruz. Fakat dışarıdan aldığınız entegrasyonun kurulumunu yapıyoruz.
Eğitim
Site yönetimi, ürün girişi, SEO, reklam yönetimi ile ilgili kurulum sonrası ücretsiz eğitim veriyoruz.
Teknik Destek
Oluşabilecek her türlü soruna karşı 7/24 teknik destek sağlıyoruz.